Tarieven

Tarieven voor taxi- en luchthavenvervoer

Onderstaande tarieven zijn bestemd voor particuliere klanten. Voor factuuraanvragen kan een toeslag gelden.

Boeken een Taxi in Belgie - Vlaams brabant

Luchthaven Zaventem
Luchthaven Charleroi
Brussel Zuid Brussel Centrum
Asse
85195100100
1070 Anderlecht 85
15575100
Alsemberg1001407575
Bogaarden120135100100
Beersel
1001257575
Beert1101208585
Bekkerzeel851557575
Berchem801557575
Bellingen1151259090
Buizingen1001107575
Braine-le-chateau1101109090
Dilbeek851557575
Drogenbos901457575
Dworp1001257575
Elingen1101358585
Ganshoren801557575
Groot-Bijgaren751557575
Gaasbeek
901557575
Gooik1101559595
Halle1001107575
Heikruis1251509090
Huizingen1001107575
Itterbeek901507575
Kobbegem
801958080
Laeken801657575
Lembeek1051108080
Linkebeek 1630901257575
Lot1001257575
Meise751608585
Mollem851958585
Oudenaken1051307575
Pepingen1101358585
Vlezenbeek901307575
Ruisbroek
901357575
Relegem751807575
Roosdaal110175100100
Schepdaal951659090
Stombeek bever 1853751757575
Sint-Kwintens-Lennik, 17501001557575
Sint-Martens-Bodegem 1750901557575
Sint-Ulriks-Kapelle 1750901557575
Sint-Martens-Lennik 1750901557575
Linkebeek 1630
90
1257575
Sint-Laureins-Berchem 1600
901307575
Sint-Pieters-Leeuw 1600
1001257575
Sint-Genesius-Rode 16401001357575
Wauthier-Braine1101109595
Ternat 1740
95195100100
Tubeke 148011012590
90
Wemmel 178075
1607575
Zellik 1731
751557575

Staat uw bestemming niet in de tabel? Vraag een offerte op maat aan of bel +32 469 23 80 20.

Laat een reactie achter

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *